Kontaktpersoner för hälsoprogrammet mot PRA

English Swedish

Om du har några frågor kring hälsoprogrammet mot PRA, är du mycket välkommen att vända dig till någon av kontaktpersonerna:

Abessinier & somali

Monica Einarsson
E-post: monica_einarsson@yahoo.se

Siames & besläktade raser

Nina Maria Tigerstedt (FI)
Tel: +358 - 50 304 24 22
E-post: noxx@surok.fi

Hilde Nesvik (NO)
Tel: +47 - 402 26 943 (not before 18.00 / 6 PM)
E-post: hnesvik@gmail.com

Malin Almqvist (SE)
Tel: 033-24 20 43
E-post: misslandala@hotmail.com

Dagny Dickens (SE)
Tel: 08-38 93 60
E-mail: dagny.dickens@delta.se

Ocicat

Agneta Glennsten
E-mail: agneta.glennsten@telia.com

Registrars

Abessinier & somali

Ögonspeglingsresultat:

Katinka Pålsson
Framnäsbacken 20
SE-171 66 Solna
Sweden
E-mail: katinka_palsson@yahoo.se

PRA gentest-resultat:

Susanne Jönsson
Tjörnevägen 9
SE-231 38 Trelleborg
Sweden
E-mail: susanne@foxglove.se

Siames & besläktade raser

Hilde Nesvik
E-post: hnesvik@gmail.com

Ocicat

Per Lindqvist
E-mail: per.lindqvist@gmail.com