Finnishline Vanya, F, NFO ns 03 22, 6/14/17, US/USInbreeding = 0.0977% | |||||
---|---|---|---|---|---|
Sire Ethan Chandler Laguna Loire, NFO ns 03 23, 4/27/15, ES/US |
GIC Grillo Voce Dell'Anima Sterling Silver, NFO ns 03 23, 1/23/10, ES/ES |
N-Vaelastrasz Sterling-Silver, NFO ds 09 22, ES/ES |
Cio Cio San's Gitano Moreno, NFO ns 09, 5/26/07, NL/ES |
Cio Cio San's Sølv Mtomai, NFO ns 09 23, NL/- |
Aemilius Gilmour Edradour, NFO n 23, 10/27/01, NL/- |
Dansbjergs Pippi Langstrømpe, NFO ns 09, 5/30/00, DK/- |
|||||
Draíocht Coill's Cailín Daisy, NFO ns 09, 4/28/05, NL/ES |
CH Håret Landstryker's Sot Sverre, NFO as 09 23, 4/11/99, NL/NL |
||||
Cio Cio San's Titanic Taipei, NFO n 09 23, 2/24/98, NL/NL |
|||||
Lua del Pino, NFO fs 09 23 |
Cornus Calibra, NFOI n 24, CZ/- |
GIC Suria's Cat's Campino, NFO n 09, 1/1/99, DE/DE |
|||
IC Bellis Calibra, NFO n 23, 6/24/99, CZ/CZ |
|||||
Daisy Lady Doll, NFO fs 09 21 |
CH Mestro's L-Tristan, NFO ns 09 23, 11/11/00, NO/- |
||||
Jennie Aditil av Bjørnsletta, NFO f 09 22, 6/3/01, NO/- |
|||||
Circe las Hadas, NFO a 09 23, 5/18/07, ES/ES |
Svartträsket's Latios, NFO a 09 24 |
PR EC Svartträsket's Jumpluff, NFO d 09 24, 12/22/03, SE/SE |
EC Rockringen's No Fun At All, NFO n 09 24, 1/5/00, SE/SE |
||
EP Rockringen's Gemini, NFO g 09, 3/19/98, SE/SE |
|||||
CH Rockringen's Yazoo, NFO f 09, 9/28/03, SE/SE |
EC Lennox a Beetlejuice, NFO n 09, 5/25/02, DE/SE |
||||
Rockringen's Twisted Sister, NFO f 23, 12/22/01, SE/SE |
|||||
Marina D'El Guanche, NFO n |
Utblicken's Lincoln, NFO n 09 22, 5/12/04, SE/- |
IC Utblicken's Gordon, NFO n 09, 11/13/02, SE/SE |
|||
Aristo Limaz Roxie Pontare, NFO f 09 22, 5/11/03, SE/SE |
|||||
Japonesita Artemisa, NFO ns 09 23 |
EC Geminis Artemisa, NFO ns 09 23, 4/14/01, ES/ES |
||||
Hera Artemisa, NFO n 23 |
|||||
CH Julieth Skogkatt Norsk, NFO n 22, 4/14/11, ES/ES |
IC Hugo Boss Skogkatt Norsk, NFO w, 3/5/09, ES/ES |
Educat's Lynx, NFO w, 9/10/07, PT/ES |
Amilcar de Cassintra, NFO w, PT/- |
Railway's Kulfi de Manga, NFO ns 22 |
|
CH Putsy de Bagdad, NFO w |
|||||
Atlanta 4ever Blue Spirit, NFO fs 09 23, PT/- |
IC Maicat's Ice Blue, NFO ns 23, PT/PT |
||||
Padme Amidala, NFO d 09 22 |
|||||
SC Wonderwoods Cactus Kay, DM, DVM, NFO fs 24, 12/7/07, SE/ES |
CH Bailador de Star d'Elendil, NFO n 23, 6/11/06, FR/SE |
SC Alonso de Khazad-Dûm, DVM, NFO n 23, 6/16/05, FR/FR |
|||
IC Symphonie de Khazad-Dûm, NFO n 09 23, 3/25/01, FR/FR |
|||||
SC Wonderwoods Baby Bellini, DVM, DSM, DM, NFO es 24, 9/9/06, SE/SE |
EC Redtail's Digory Kirk, NFO es 24, 4/30/03, SE/SE |
||||
EC Blecktrummans Malva, DM, DSM, NFO gs 24, 4/21/03, SE/SE |
|||||
IC Laga Meligan, NFO n 22, 9/20/09, ES/ES |
Delling Meligan, NFO a 09 22, ES/- |
IC Kuduk Tierra Media, NFO n 09 23, ES/ES |
GIC Black Forest Leo, NFO n 09, 7/22/04, SE/ES |
||
GIC Anfi's Ursula Buffay, NFO n 23, 8/19/04, DK/ES |
|||||
Cabed en Aras Tierra Media, NFO n 09 23, ES/ES |
IC Gladiator Artemisa, NFO n 09 24, ES/ES |
||||
EC Rose Mary de Stang ar Voud, NFO a 09 23, 2/23/00, FR/ES |
|||||
Banquise des Highlands, NFO ns 23, FR/ES |
Ali Baba de Wood Lake, NFO ns 09, 2/28/05, FR/FR |
EC Unick de Wood Lake, NFO ns 09, 5/2/03, FR/FR |
|||
Patchwork de Wood Lake, NFO fs 09, FR/- |
|||||
Sheyen de la Foret de Jernvid, NFO ns 09 23 |
CH Niky de Mandalipur, NFO n 09 22, FR/FR |
||||
Nymphea de Jernvid, NFO ns 09 23 |
|||||
Dam Finnishline Penelope, NFO n 03 23, 4/15/15, US/US |
TICA CH/CFA CH Morgan av Skara Brae, NFO n 09 22, 11/6/04, CH/US |
PR EC Mimameids Ragnarök, NFO n 22, 10/31/97, SE/CH |
EC Ambient Muscadet, NFO n 22, 7/29/92, SE/SE |
GIC Huldrekatten's Satyr, NFO d, 3/9/90, NO/SE |
EC Amor av Sultano, NFO n 09, 7/20/87, NO/NO |
Torvmyra's Eartha Kitt, NFO f, NO/NO |
|||||
IC Ambient Araving Beauty, NFO n 22, 4/19/89, SE/SE |
EC Ulvåsens Ferdinand, NFO n 22, 10/9/86, SE/SE |
||||
CH Säävaaras Amorina, NFO n 22, 3/5/87, SE/SE |
|||||
GIC Tassajara's Ww Azariel, NFO a 09, 8/13/95, SE/SE |
EC Bondgården:s Täppas, NFO ns 22, 5/10/93, SE/SE |
GIC Tingskogen's Champagne, NFO n 22, 7/10/90, SE/SE |
|||
CH Lothloriens Lomelindi, NFO ns 09, 10/30/89, SE/SE |
|||||
GIC Frøy Sparetta av Æsene, DM, NFO a 09 23, 11/7/85, NO/SE |
EP GIC Niros Dunder, NFO n 23, 6/29/83, NO/NO |
||||
Kløfterhagen Babuschka, NFO n 09 23, 2/27/81, NO/NO |
|||||
EP & EC Moa's Rh. Gipsy Queen, DM, DSM, NFO f 09 23, 7/17/97, SE/CH |
IC Kong Gulerod Felis Jubatus, DM, NFO d 09 23, 4/17/95, DK/SE |
WW'91 EC Flatland's Bjørnstierne, DM, NFO n 22, 3/27/89, NO/DK |
GIP EC Pan's Polaris, DM, NFO n 09, 10/5/84, NO/NO |
||
Libraaten's Avedine, DM, NFO n 23, 11/30/86, NO/NO |
|||||
CH Karen Augusta Felis Jubatus, DM, NFO f 09, 2/25/94, DK/DK |
EC Gustav Wied Felis Jubatus, DM, NFO w 63, 9/13/86, DK/DK |
||||
IC Vildkatten's Aurora, DM, NFO f 09 23, 1/5/88, SE/DK |
|||||
EC Mar'Michel's Mecatti Orchida, DM, NFO f 09 23, 10/21/93, SE/SE |
CH Giovanni Bizzaro av Hulder, NFO n 09 23, 4/4/91, NO/SE |
EP EC Truls av Bolke, DM, NFO n 09 23, 12/15/87, NO/NO |
|||
EC Mafalda av Hulder, NFO n 09, 3/17/88, NO/NO |
|||||
IC Mar'Michel's Mrs Beutiful Baby, NFO f 09 23, 3/3/88, SE/SE |
EC Freddy av Myre, DM, NFO d 09 23, 5/31/87, NO/SE |
||||
IC Fåfängans Felicia, NFO n 22, 1/8/87, SE/SE |
|||||
TICA CH/ CFA CH Epona Rhianna of Finnishline, NFO n 03 23, 5/30/12, US/US |
RW SGC Titran's Aramis, NFO n 09 22, 3/9/11, NL/US |
CH Perun's Higher Ground, JW, NFO n 03, 5/1/10, NL/NL |
EC Unick de Wood Lake, NFO ns 09, 5/2/03, FR/FR |
GEC Tiger Delft du Nord, NFO ns 22, 3/23/02, FR/DE |
|
GIC Raya de la Gulsica, NFO ns 09 23, FR/DE |
|||||
IC Zygot's Pannacotta, NFO f 09, 1/28/09, SE/NL |
CH Jean J. Rousseau am Baerenbach, DM, NFO n 09, 4/12/01, CH/SE |
||||
CH Mestro's Lancia, NFO f 09 24, 7/7/03, NO/SE |
|||||
GIC Titran's Suzette, NFO n 09 23, 7/30/09, NL/NL |
EC Wiedzmin Karodok, DM, NFO n 09 23, 10/15/04, PL/NL |
EC Afjord's Cyrano, DM, DSM, NFO n 09 23, 4/16/99, DE/PL |
|||
GIC Titran's Utrolige Molly, NFO n 09 22, 5/3/03, BE/PL |
|||||
GIC Grimnir's Frida Strindberg, NFO n 09 22, 4/6/05, NL/NL |
EC Subaru de Stang ar Voud, NFO n 09 22, 4/16/01, FR/DE |
||||
EC Greta Strindberg av Fager, NFO n 23, 4/6/01, DE/NL |
|||||
Epona Dagmar, NFO n 09 23, 3/13/07, US/US |
SGC Källbokattens Magnus of Quinsigamond, RW, NFO n 09 24, 11/7/04, SE/US |
GIC Charniternas Expresso, NFO n 09 22, 4/8/94, SE/SE |
EC Ulvåsens Ferdinand, NFO n 22, 10/9/86, SE/SE |
||
IC Charniternas Isadora, NFO f 09 23, 12/18/91, SE/SE |
|||||
IC Källbokattens Ellinor, NFO a 09 |
EC Utblicken's Vilhelm, DM, NFO a 09, 3/12/99, SE/SE |
||||
WCH Mhorrses Lakka, NFO n 09 23, SE/SE |
|||||
RW CH Epona Harleigh, NFO n 09 23, 5/30/02, US/US |
Epona Duke of Norsestar, NFO n 09 22, 2/23/01, US/US |
TICA SGC/CFA GC Epona Tobias of Norsestar, NFO n 09 23, 5/16/95, US/US |
|||
Aristo Limaz Tamika of Epona, NFO n 09 22, 2/10/99, SE/US |
|||||
Finlandia Wilhelmina, NFO n, 6/30/99, US/US |
Destiny's Boozter, NFO n 09, 2/21/98, SE/DK |
||||
Finlandia Sophie, NFO f 09 22, 4/29/96, US/US |
The correctness of this pedigree is not guaranteed.