TICA CH/ CFA CH Epona Rhianna of Finnishline, F, NFO n 03 23, 5/30/12, US/USInbreeding = 0.0% | |||||
---|---|---|---|---|---|
Sire RW SGC Titran's Aramis, NFO n 09 22, 3/9/11, NL/US |
CH Perun's Higher Ground, JW, NFO n 03, 5/1/10, NL/NL |
EC Unick de Wood Lake, NFO ns 09, 5/2/03, FR/FR |
GEC Tiger Delft du Nord, NFO ns 22, 3/23/02, FR/DE |
EC Shantou du Bois d'Atalante, NFO n 09, 5/15/01, FR/- |
EC Sweeson's Peterhans, NFO a 09, 5/28/99, FR/FR |
Tigressan's Katinka, NFO n 09 23, 6/10/97, SE/FR |
|||||
GIC Pamella de Stang ar Voud, NFO ns 25, 7/16/99, FR/FR |
CH Iguins de Maneskinn, NFO n 09 23, 1/21/93, FR/- |
||||
Operette de Stang ar Voud, NFO ns 25, FR/- |
|||||
GIC Raya de la Gulsica, NFO ns 09 23, FR/DE |
GIC Mar'Michel's Bombastic, NFO n 09, 1/4/97, SE/FR |
EC Freddy av Myre, DM, NFO d 09 23, 5/31/87, NO/SE |
|||
Glitterfjordens Egretta, NFO f 09, 9/11/92, SE/SE |
|||||
Suzie-Quatro av Fager, NFO ns 09 23, DE/- |
WW'99 EC Remis Felis Jubatus, DM, NFO n, 9/20/97, DK/DK |
||||
Monalisa av Fager, NFO ns 09 23, DE/DE |
|||||
IC Zygot's Pannacotta, NFO f 09, 1/28/09, SE/NL |
CH Jean J. Rousseau am Baerenbach, DM, NFO n 09, 4/12/01, CH/SE |
EC Prins Barfott av Fager, NFO n 09 22, 11/25/98, DE/CH |
WW'99 EC Remis Felis Jubatus, DM, NFO n, 9/20/97, DK/DK |
||
EC Tora Vik Felis Jubatus, DM, NFO n 09 22, 5/14/92, DK/DE |
|||||
CH Four Roses am Baerenbach, NFO n 09, 5/7/98, CH/CH |
WW'96 EC Magnus av Fager, NFO n 09 23, 11/22/95, DE/FR |
||||
IC Dear Mouse am Baerenbach, NFO a, 10/8/96, CH/CH |
|||||
CH Mestro's Lancia, NFO f 09 24, 7/7/03, NO/SE |
Mestro's Gandalf, NFO n 09 24, 1/28/02, NO/NO |
EC Charles Austin av Boxerhaven, NFO d 09 22, 8/7/99, NO/NO |
|||
CH Chrissus Akela, NFO n 23, 8/22/00, NO/NO |
|||||
Mooniacis Mystique Girl, NFO f 09 23, 4/22/99, SE/NO |
Klockargårdens Sugarcane, NFO ns 09, 4/18/97, SE/SE |
||||
Mårbakken's Therese, NFO f 09 23, 7/7/97, NO/SE |
|||||
GIC Titran's Suzette, NFO n 09 23, 7/30/09, NL/NL |
EC Wiedzmin Karodok, DM, NFO n 09 23, 10/15/04, PL/NL |
EC Afjord's Cyrano, DM, DSM, NFO n 09 23, 4/16/99, DE/PL |
PR GIC Dansbjergs Ejnar, NFO d 09 23, 12/2/97, DK/- |
EC Dansbjergs Rasmus, NFO n 09 23, 3/13/91, DK/DK |
|
Dansbjergs Ofelia II, NFO f 22, 7/19/95, DK/DK |
|||||
IC Afjord's Yo-Yo, NFO a 09 23, 7/25/97, DE/DE |
IC Dansbjergs Haldur, NFO n 09, 4/26/94, DK/DE |
||||
EC Afjord's Kirsi, NFO n 23, 3/1/95, DE/- |
|||||
GIC Titran's Utrolige Molly, NFO n 09 22, 5/3/03, BE/PL |
EC Skogsrået's Aramis, NFO n 09 22, 4/24/97, SE/DE |
EP EC Rockringen's Johnny Rotten, NFO d 22, 11/17/94, SE/SE |
|||
IC Tigerögas Emilia, NFO f 09 23, 3/18/95, SE/SE |
|||||
SP EC Måneskinn's Lenja, DM, DSM, DVM, NFO n 09 23, 2/24/00, NL/NL |
GIC Yannick av Fager, NFO n 09 22, 4/18/96, DE/DE |
||||
EC Regine Olsen Felis Jubatus, DM, NFO n 09 23, 6/9/97, DK/DE |
|||||
GIC Grimnir's Frida Strindberg, NFO n 09 22, 4/6/05, NL/NL |
EC Subaru de Stang ar Voud, NFO n 09 22, 4/16/01, FR/DE |
CH Oba Sultan, NFO n 09 23, 12/14/91, DK/FR |
EC Oba Papageno, DM, NFO n 09 23, 6/3/87, DK/DK |
||
IC Flatland's Brynhilde, DM, NFO n 09 22, 3/27/89, NO/DK |
|||||
Famara Fracci av Hulder, NFO n 22, 1/29/96, NO/FR |
EC Felix, NFO n 09, 2/21/86, NO/NO |
||||
CH Niagara Fracci av Hulder, NFO n 09 23, 1/26/94, NO/NO |
|||||
EC Greta Strindberg av Fager, NFO n 23, 4/6/01, DE/NL |
EC August Strindberg Felis Jubatus, DM, NFO n 23, 7/26/95, DK/DE |
EC Solhuset's Sylvester, NFO n 09 22, 5/14/89, SE/SE |
|||
WW'94 EC Gwynne Vaughani Felis Jubatus, DM, NFO n 09, 7/13/92, DK/DK |
|||||
EC Tora Vik Felis Jubatus, DM, NFO n 09 22, 5/14/92, DK/DE |
WW'91 EC Flatland's Bjørnstierne, DM, NFO n 22, 3/27/89, NO/DK |
||||
EC Flatland's Clara, DM, NFO n 09 23, 4/1/90, NO/DK |
|||||
Dam Epona Dagmar, NFO n 09 23, 3/13/07, US/US |
SGC Källbokattens Magnus of Quinsigamond, RW, NFO n 09 24, 11/7/04, SE/US |
GIC Charniternas Expresso, NFO n 09 22, 4/8/94, SE/SE |
EC Ulvåsens Ferdinand, NFO n 22, 10/9/86, SE/SE |
Torvmyra's Ymer, NFO d 09 22, 6/9/85, NO/SE |
CH Frigg av Baune, NFO d 09 22, 5/2/84, NO/NO |
IC Torvmyra's Naranja, NFO f 22, 2/12/83, NO/NO |
|||||
CH Ulvåsens Amaryllis, NFO n 09 23, 2/18/84, SE/SE |
IC Niros Chico, NFO n 09 23, 12/18/82, NO/SE |
||||
CH Fjordkattens Larissa, NFO n, 11/29/82, SE/- |
|||||
IC Charniternas Isadora, NFO f 09 23, 12/18/91, SE/SE |
EC Opatija's Big Boss, DM, NFO d 09 22, 9/16/90, SE/SE |
EC Aksel av Ullskurk, NFO n 23, 1/21/88, NO/SE |
|||
Torvmyra's Elegance, NFO f 09 23, 8/8/86, NO/SE |
|||||
GIC Charniternas Goldie, NFO n 09 23, 11/26/89, SE/- |
Amazonas Zorba, NFO n 09 22, 4/14/88, SE/- |
||||
IC Fåfängans Delilah, NFO n 09, 4/29/86, SE/- |
|||||
IC Källbokattens Ellinor, NFO a 09 |
EC Utblicken's Vilhelm, DM, NFO a 09, 3/12/99, SE/SE |
EC Gomorran's Theodor, DM, NFO a 09, 11/5/97, SE/SE |
IC On Tin Tio's Lestat, NFO ds, 3/26/96, SE/SE |
||
Tigressan's Eliza, NFO n 09, 3/11/96, SE/SE |
|||||
PR Enebo Stugans Sigrid, NFO a 09, 11/29/95, SE/SE |
EC Segersjös Goliat, NFO as 09, 2/27/93, SE/SE |
||||
Anniehoods Hedges, NFO f 22, 10/6/91, SE/SE |
|||||
WCH Mhorrses Lakka, NFO n 09 23, SE/SE |
EP & IC Mhorrses Rosario, NFO ns 09 23, 6/11/97, SE/SE |
EP EC Tauron's Fylke, NFO n 09 23, 7/29/95, SE/SE |
|||
EC Tauron's Ellena, DM, NFO a, 12/31/92 |
|||||
CH Street Tigers Jasmin, NFO f, 4/3/97, SE/SE |
EC Brattcats Rosso, NFO d 23, 12/5/93, SE/SE |
||||
GC Brattcats Akleja, NFO f 09, 3/21/95, SE/SE |
|||||
RW CH Epona Harleigh, NFO n 09 23, 5/30/02, US/US |
Epona Duke of Norsestar, NFO n 09 22, 2/23/01, US/US |
TICA SGC/CFA GC Epona Tobias of Norsestar, NFO n 09 23, 5/16/95, US/US |
TICA SGC Jedidiah's Twyx, NFO n 09 22, 12/3/90, US/US |
SGC Jedidiah's Asaph, NFO n 22, 11/30/89, US/US |
|
TICA QGC Fig's Jerusha of Jedidiah, NFO n 09 22, 8/2/89, US/US |
|||||
TICA SGC Epona Sonni, NFO n 09 23, 3/4/91, US/US |
SGC Maineline Gabriel of Faeriewode, NFO ns 09 23, 10/16/85, US/US |
||||
Guldfakse's Kari of Epona, NFO n 09 23, 2/15/86, DK/US |
|||||
Aristo Limaz Tamika of Epona, NFO n 09 22, 2/10/99, SE/US |
PR EC Ewkala's Emilio, DM, NFO n 09 22, 2/16/98, SE/SE |
EC Magaris Scar, NFO n 09, 10/18/95, SE/SE |
|||
WW'04 SW'04 EP EC Tassajara's Christa, DM, DSM, NFO n 09 22, 1/1/97, SE/SE |
|||||
Natasja Luchia av Hulder, NFO n 09 22, 9/7/97, NO/SE |
CH Tigressan's Elliot, NFO n 09 23, 3/11/96, SE/NO |
||||
Martinique av Hulder, NFO n 09 22, 1/4/93, NO/NO |
|||||
Finlandia Wilhelmina, NFO n, 6/30/99, US/US |
Destiny's Boozter, NFO n 09, 2/21/98, SE/DK |
EC Eternal Flame's Al Pacino, NFO d 09 23, 12/9/94, SE/SE |
EC Tal Der Aim's Oskar, NFO d 23, 11/22/89, SE/- |
||
GIC Tal Der Aim's Eternal Flame, NFO f 09 23, 5/19/92, SE/SE |
|||||
Isfolket's Halkatla, NFO n 09 23, 10/16/95, SE/- |
CH Isfolket's Tamlin, NFO n 09, 9/27/93, SE/SE |
||||
Tauron's Cavatina, NFO n 09 23, 8/8/94, SE/- |
|||||
Finlandia Sophie, NFO f 09 22, 4/29/96, US/US |
SGC Epona Harry of Finlandia, NFO n 09 23, 4/22/93, US/US |
SGC Maineline Gabriel of Faeriewode, NFO ns 09 23, 10/16/85, US/US |
|||
Oba Gulnare of Epona, NFO n 09 23, 12/14/91, DK/- |
|||||
Epona Tapestry of Finlandia, NFO f, 6/30/91, US/US |
Guldfakse's Ziggy Stardust of Finlandia, NFO ds 23, 6/12/88, DK/US |
||||
Wanda av Skogheim, NFO n, 5/20/90, NO/- |
The correctness of this pedigree is not guaranteed.